Description
HDD 8TB 7200RPM SATA3 SEAGATE SkyHawk
| Capacity | 8TB |
| Cache | 256MB |
| Interface | SATA 3 |
| Transfer Rate (MB/sec) | 235MB/s |
| Rotational Speed | 7200RPM |
| Form Factor | 3.5″ |
| Package Dimension | (W x D x H) : 10.18 x 14.69 x 2.61 cm |
| Gross Weight | 0.71 KG |
฿0.00
ราคาอาจมีการเปลี่ยนแปลงได้ กรุณาสอบถามราคาก่อนสั่งซื้ออีกครั้ง
ซื้อสินค้าครบ 5,000 บาท ส่งฟรี!!!
SEAGATE SkyHawk HDD 8TB 7200RPM SATA3 ฮาร์ดดิสก์สำหรับกล้องวงจรปิด actively helps protect your surveillance storage by focusing on prevention, intervention, and recovery options.2 Included is RAID RapidRebuild™, which provides 3× faster volume rebuilds over traditional RAID rebuilds.
Resources:
HDD 8TB 7200RPM SATA3 SEAGATE SkyHawk
| Capacity | 8TB |
| Cache | 256MB |
| Interface | SATA 3 |
| Transfer Rate (MB/sec) | 235MB/s |
| Rotational Speed | 7200RPM |
| Form Factor | 3.5″ |
| Package Dimension | (W x D x H) : 10.18 x 14.69 x 2.61 cm |
| Gross Weight | 0.71 KG |
| Weight | 0.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.1 × 14.7 × 2.02 cm |
| การรับประกัน | 3ปี |


Available on backorder

Available on backorder

Available on backorder
Copyright © Store CYN. All Rights Reserved.