Description
HDD 16TB 7200RPM SATA3 SEAGATE IronWolf Pro
| Capacity | 16TB |
| Cache | 256MB |
| Interface | SATA 3 |
| Transfer Rate (MB/sec) | 255MB/s |
| Rotational Speed | 7200RPM |
| Form Factor | 3.5″ |
| Package Dimension | (W x D x H) : 10.10 x 14.60 x 2.60 cm |
| Gross Weight | 0.66 KG |
฿0.00
ราคาอาจมีการเปลี่ยนแปลงได้ กรุณาสอบถามราคาก่อนสั่งซื้ออีกครั้ง
ซื้อสินค้าครบ 5,000 บาท ส่งฟรี!!!
SEAGATE IronWolf Pro HDD 16TB 7200RPM SATA3 ฮาร์ดดิสก์สำหรับ Nas Storage actively helps protect your surveillance storage by focusing on prevention, intervention, and recovery options.2 Included is RAID RapidRebuild™, which provides 3× faster volume rebuilds over traditional RAID rebuilds.
Resources:
HDD 16TB 7200RPM SATA3 SEAGATE IronWolf Pro
| Capacity | 16TB |
| Cache | 256MB |
| Interface | SATA 3 |
| Transfer Rate (MB/sec) | 255MB/s |
| Rotational Speed | 7200RPM |
| Form Factor | 3.5″ |
| Package Dimension | (W x D x H) : 10.10 x 14.60 x 2.60 cm |
| Gross Weight | 0.66 KG |
| Weight | 0.69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.1 × 14.6 × 2.6 cm |
| การรับประกัน | 5ปี, ประกันกู้ข้อมูลฟรี 3ปี |

Available on backorder

Available on backorder

Available on backorder

Available on backorder
Copyright © Store CYN. All Rights Reserved.